O firmie

Historia i tradycje

Salmon Hygiene Polska - Liderzy w dziedzinie higieny i bezpieczeństwa produkowanej żywności.

         

Na początku była szczotka... Salmon® Hygiene Technology to marka, która jako pierwsza pojawiła się w naszej ofercie. Na początku naszej działalności postanowiliśmy zaufać brytyjskiemu producentowi Hill Brush. Jego prawie stuletnie doświadczenie w produkcji wyrobów szczotkarskich i innowacyjne rozwiązania w dziedzinie technologii higienicznego sprzętu do utrzymania czystości wzbudziły nasze zaufanie.

Z biegiem czasu postanowiliśmy poszerzyć ofertę, dodając do niej produkty, które w znaczący sposób mogą podnieść jakość i przede wszystkim bezpieczeństwo produkowanej żywności, farmaceutyków, opakowań spożywczych, itp.

W doborze dostawców sugerowaliśmy się zawsze obowiązującymi standardami i normami jakościowymi. HACCP, IFS, ISO 22000, BRC tworzą ramy i wytyczne dla nas podczas doboru oferowanych produktów.

Starając się sprostać nieustannie rosnącym wymaganiom rynkowym i coraz to bardziej rygorystycznym normom jakościowym wzbogaciliśmy naszą ofertę o akcesoria wykrywalne przez detektory metali i X-ray. W tym samym czasie pojawił się również System mopów i wózków serwisowych.

Czuliśmy jednak, że to nie wszystko. Pojawiały się zapytania i prośby, więc oferta poszerzyła się o Ściereczki i Higieniczne palety i pojemniki.

Same produkty jednak nie wystarczyły. Aby wyjść na przeciw naszym Klientom stworzyliśmy własne tablice cieni oraz inne akcesoria Systemu 5S.
 
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Powrót

Potrzebujesz fachowego doradztwa? Skontaktuj się z nami

+48 41 332 21 90 info@salmonhygiene.pl